Herman Brood - Biggles Buck - gesigneerde zeefdruk op papier - oplage - Verkocht

Herman Brood - Biggles Buck - gesigneerde zeefdruk op papier - oplage  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 65,00

Herman Brood - Biggles Buck - gesigneerde zeefdruk op papier - oplage  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Biggles Buck - gesigneerde zeefdruk op papier - oplage  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Biggles Buck - gesigneerde zeefdruk op papier - oplage  kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Biggles Buck - gesigneerde zeefdruk op papier - oplage  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Picobello

53 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Biggles Buck
Afmetingen papier: 50 x 40 cm.
Afmetingen beeld:
Oplage: E/A Exemplaar
Gesigneerd: Ja met de hand met marker
Techniek: Zeefdruk op papier
Ingelijst: nee (nog nooit ingelijst geweest)
Jaartal:
Authenticiteit certificaat: Ja
Conditie: in zeer goede staat.

Items worden goed verpakt en aangetekend toegezonden(afhalen is ook mogelijk)

KVK:60429097

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:19-05-2015 om 19:47
Eindtijd:31-05-2015 om 19:52
Biedingen (13)
christinestolwijk
31 mei / 19:45
€ 65
Carexstarr
31 mei / 19:45
€ 60
christinestolwijk
24 mei / 17:14
€ 55
maxxim
24 mei / 17:14
€ 50
christinestolwijk
24 mei / 17:13
€ 35
maxxim
24 mei / 17:13
€ 30
christinestolwijk
24 mei / 17:13
€ 21
maxxim
24 mei / 17:13
€ 19
christinestolwijk
23 mei / 11:44
€ 17
MJH69
23 mei / 11:44
€ 15
MJH69
22 mei / 19:35
€ 12
9546
22 mei / 19:35
€ 10
9546
20 mei / 10:57
€ 1