Herman Brood - Biggles, Buck - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk - Verkocht

Herman Brood - Biggles, Buck - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 60,00

Herman Brood - Biggles, Buck - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Biggles, Buck - Originele hand gesigneerde kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1212 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenzeefdruk op papier van Herman Brood

Afmeting: 50 x 40 cm

Oplage EA

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest

Hand gesigneerd

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:03-09-2017 om 10:23
Eindtijd:10-09-2017 om 20:23
Biedingen (19)
nillody
10 sep. / 20:13
€ 60
Rob03
04 sep. / 18:30
€ 55
Sannan
04 sep. / 18:30
€ 50
Rob03
04 sep. / 18:30
€ 46
Sannan
04 sep. / 18:30
€ 41
Rob03
04 sep. / 18:30
€ 36
Sannan
04 sep. / 18:30
€ 31
Rob03
04 sep. / 18:30
€ 26
Sannan
04 sep. / 18:29
€ 21
Rob03
04 sep. / 18:29
€ 19
Sannan
04 sep. / 18:29
€ 17
Rob03
04 sep. / 18:29
€ 15
Sannan
04 sep. / 17:44
€ 13
dimitri15
04 sep. / 17:31
€ 11
Rob03
04 sep. / 17:31
€ 9
dimitri15
04 sep. / 17:31
€ 7
Rob03
04 sep. / 17:30
€ 5
dimitri15
04 sep. / 17:30
€ 3
Rob03
03 sep. / 19:24
€ 1