Schitterende zeefdruk van Herman Brood met de titel 'De golfer'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
De zeefdruk is professioneel ingelijst in een nieuwe zwart/ zilverkleurige lijst. Het werk wordt geleverd met een echtheidscertificaat.
Kunstenaar: Herman Brood Titel: De Golfer Periode: 1945-1999 Techniek: Zeefdruk Oplage: 52/200 Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Ingelijst Afmeting voorstelling (HxB): 100 x 70 cm Afmeting lijst (HxB): 124 x 95 cm Conditie werk: Zeer goed Conditie lijst: Nieuw Referentie: ZK3001010 Verdere info: Met certificaat, Zwevend ingelijst De foto's van het werk zijn door het glas heen genomen. Er kunnen wat weerspiegelingen zijn.
Nieuwstaat