Herman Brood - De roker

Herman Brood - De roker kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood - De roker kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - De roker kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - De roker kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - De roker kopen? Bied vanaf 495!Herman Brood - De roker kopen? Bied vanaf 495!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1994
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
De roker is een prachtige kenmerkende zeefdruk van Herman Brood.

De genummerde oplage bedraagt slechts 100 stuks en gedrukt op dik geschept papier.

Het werk is met de hand gesigneerd en gedateerd met blauwe marker.

Fraai zwevend ingelijst achter glas in een smalle metalen kader.

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (133)

Geplaatst door  MBZ
271 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
91 cm
71 cm
76 cm
56 cm