HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk BRASIL GOD - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BRASIL GOD kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1047 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Handgesigneerde Kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad  40x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Wij kochten deze zeefdrukken enkele jaren geleden bij de zeefdrukker van Herman Brood

en kunnen u dus een echtheidscertificaat meeleveren.

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:04-08-2016 om 09:21
Eindtijd:09-08-2016 om 23:21
Johnybegood
05 aug. / 10:21
€ 99