Herman Brood - HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk BRASIL GOD - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BRASIL GOD kopen? Bied vanaf 110!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige kleurenzeefdruk van Herman Brood

afmeting blad  50x40 cm  in perfecte staat

handgesigneerd  EA exemplaar

wordt geleverd met echtheidscertificaat

Objectlocatiespannum,  Nederland
Starttijd31-12-2017 om 20:34
Eindtijd5-1-2018 om 20:34
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken