HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk BRASIL GOD - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BRASIL GOD kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige kleurenzeefdruk van Herman Brood

afmeting blad  50x40 cm  in perfecte staat

handgesigneerd  EA exemplaar

wordt geleverd met echtheidscertificaat

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
FA. (34)

2007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:31-12-2018 om 20:34
Eindtijd:05-01-2018 om 20:34
Poldergeist
05 jan. / 14:30
€ 110