HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk BRASIL GOD - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BRASIL GOD kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BRASIL GOD kopen? Bied vanaf 99!HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  BRASIL GOD kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad  50x40 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:11-10-2015 om 09:02
Eindtijd:16-10-2015 om 09:02
jmwtace
16 okt. / 00:02
€ 99