HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk FAMILY AFFAIR - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  FAMILY AFFAIR kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 160,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1046 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

EINDEJAARSAANBIEDING van MODERNEKUNSTONLINE.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

prachtige kleurenzeefdruk van Herman Brood

afm blad 60x50 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 300ex

wordt geleverd met echtheidscertificaat

Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:27-12-2017 om 09:53
Eindtijd:31-12-2018 om 17:58
Biedingen (2)
brechtr
31 dec. / 17:50
€ 160
RafLemmens
31 dec. / 16:18
€ 150