HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk GOLFER - Verkocht

HERMAN BROOD, Gelimiteerde en HANDGESIGNEERDE Zeefdruk  GOLFER kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Sybille Krosch - De massage kopen? Bied vanaf 1100!
Sybille Krosch - De massageBeeld / Object
  • Openingsbod € 1100
Raf Verjans - Portret kopen? Bied vanaf 225!
Raf Verjans - PortretBeeld / Object
  • Openingsbod € 225

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige handgesigneerde kleurenzeefdruk van Herman Brood

afm blad  60x50 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage  350ex

wordt geleverd met echtheidscertificaat

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:09-08-2017 om 09:32
Eindtijd:16-08-2017 om 20:32
EmmadeM
11 aug. / 10:53
€ 175