Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat

Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!
Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!Herman Brood - Gemengde techniek op doek: ICE - 1987 + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 3750!
  • Herman Brood (1946-2001)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 89 cm (h x b)
Lijst62.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Techniek:  Gemengde techniek

Titel: ICE

Jaar: 1987

Afmetingen: H62.5 x b93cm (voorstelling: H59 x b89cm)

Gesigneerd:  met de hand, midden onderaan

Het werk word geleverd met een Herman Brood Museum certificaat (HB-M).

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (95)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
93 cm
62.5 cm
89 cm
59 cm
Starttijd:08-08-2022 om 22:38
Eindtijd:14-08-2022 om 19:36
Openingsbod € 3750
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier