Herman Brood: genummerde zeefdruk 12/100, handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood: genummerde zeefdruk 12/100, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 85,00

Herman Brood: genummerde zeefdruk 12/100, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Herman Brood: genummerde zeefdruk 12/100, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vrolijke, in perfecte staat verkerende zeefdruk van Herman Brood, incl. mooie lijst, genummerd met potlood 12/100 en handgesigneerd.

Techniek: zeefdruk
Jaartal: 1994
Oplage: 12/100
Ingelijst: ja
Afmetingen: beeldmaat: 26 x 33 cm, incl. lijst 46 x 55 cm
Gesigneerd: handgesigneerd
Conditie: zeefdruk in perfecte staat, klaar om op te hangen! De lijst heeft paar kleine beschadigingen.
Afhandeling: De zeefdruk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 10,- (NL); € 15,- (B)(aangetekend en goed verpakt).
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.

Kijk ook even bij mijn andere items!

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:28-08-2014 om 15:57
Eindtijd:07-09-2014 om 15:57
Biedingen (3)
kunstlinda
07 sep. / 14:53
€ 85
mailmother
07 sep. / 14:53
€ 80
mailmother
02 sep. / 21:09
€ 60