Herman Brood - Herman Brood, Golfer - Verkocht

Herman Brood - Herman Brood, Golfer kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage111/300

Zeer gevraagde kleurenzeefdruk 'Golfer' van Herman Brood
Afmeting blad  50x650 cm  (hxb),  in nieuwstaat
Handgesigneerd (met marker) en genummerd oplage 111/300 (oplagenr. wijkt af van nr. op foto)
Werk wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
FA. (22)

567 verkochte items
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:22-08-2018 om 08:44
Eindtijd:20-12-2018 om 19:46
Oilman
20 dec. / 19:39
€ 225