HERMAN BROOD GR Zeefdruk HANDGESIGNEERD MOEDER EN KIND - Verkocht

HERMAN BROOD GR Zeefdruk HANDGESIGNEERD MOEDER EN KIND kopen? Bied vanaf 160!
HERMAN BROOD GR Zeefdruk HANDGESIGNEERD MOEDER EN KIND kopen? Bied vanaf 160!HERMAN BROOD GR Zeefdruk HANDGESIGNEERD MOEDER EN KIND kopen? Bied vanaf 160!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Herman Brood

Zeer fraaie Kleurenzeefdruk van Herman Brood in perfecte staat

Handgesigneerd en genummerd  200/350

Afmeting blad 50x60 cm

In bezit van echtheidscertificaat

Verzending aangetekend in koker 15 euro in ned  20 euro in belgie

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (89)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15 )

1125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:08-10-2014 om 10:07
Eindtijd:13-10-2014 om 10:07
Art1234
12 okt. / 21:15
€ 160