HERMAN BROOD Gr Zeefdruk op LINNEN en houten frame FOR EVER Handgesigneerd - Verkocht

HERMAN BROOD Gr Zeefdruk op LINNEN en houten frame  FOR EVER  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 525!

Verkoopprijs: € 525,00

HERMAN BROOD Gr Zeefdruk op LINNEN en houten frame  FOR EVER  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 525!HERMAN BROOD Gr Zeefdruk op LINNEN en houten frame  FOR EVER  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 525!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote handgesigneerde kleurenzeefdruk op LINNEN en houten frame van Herman Brood

Afmeting werk  90x60 cm  in perfecte staat- het werk is ophangklaar

Handgesigneerd EA exemplaar

wordt geleverd met echtheidscertificaat

Dit item is verkocht voor 525,00
Starttijd:20-01-2018 om 09:45
Eindtijd:26-01-2018 om 21:45
36891
24 jan. / 09:33
€ 525