Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers

Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 399!Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 399!Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 399!Herman Brood - grote zeefdruk: IJshockeyers kopen? Bied vanaf 399!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlStreet Art
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage105/200
Grote zeefdruk van Herman Brood. Titel: IJshockeyers. Afmetingen werk: H66 x b96 cm. Nummer: 105/200. Het werk is , rechtsonder, met zwarte marker gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook, verzekerd, aan u verzenden.
Onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.

Hermanus Brood was een Nederlandse zanger, kunstschilder, pianist, acteur en auteur. Brood onderscheidde zich door zijn kenmerkende zangstem en muzikale diversiteit. Hij was de Nederlandse belichaming van het hedonistische credo Sex, drugs & rock 'n' roll

Vouwtje in de linker- en rechter bovenhoek. Deze vallen bij inlijsting onder het passe-partout.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (95)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
96 cm
66 cm
Starttijd:13-07-2022 om 16:37
Eindtijd:25-07-2022 om 22:55
Openingsbod € 399
ObjectlocatieWestland,  Nederland