HERMAN BROOD Gr.Zeefdruk(80x100cm) GUITARMAN Oplage 250ex HANDGESIGNEERD - Verkocht

HERMAN BROOD Gr.Zeefdruk(80x100cm)   GUITARMAN   Oplage 250ex  HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie en grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad  80x100 cm  in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 250ex

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  25 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:28-12-2016 om 08:49
Eindtijd:02-01-2017 om 21:49
mpieters
29 dec. / 13:42
€ 350