HERMAN BROOD Gr.Zeefdruk(80x100cm) GUITARMAN Oplage 250ex HANDGESIGNEERD - Verkocht

HERMAN BROOD Gr.Zeefdruk(80x100cm)   GUITARMAN   Oplage 250ex  HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 365,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad  80x100 cm  in perfecte staat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 250EX

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  25 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 365,00
Starttijd:17-02-2017 om 09:30
Eindtijd:23-02-2017 om 22:30
Biedingen (3)
Letsclean
23 feb. / 18:39
€ 365
marmarsmet
22 feb. / 20:44
€ 345
Letsclean
20 feb. / 18:29
€ 325