Herman Brood - Hak 'm om

Herman Brood - Hak 'm om kopen? Bied vanaf 549!
Herman Brood - Hak 'm om kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - Hak 'm om kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - Hak 'm om kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - Hak 'm om kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - Hak 'm om kopen? Bied vanaf 549!Herman Brood - Hak 'm om kopen? Bied vanaf 549!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel
TechniekStift
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
Lijst36 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele tekening van Herman Brood uit de jaren 90 met de titel: Hak m om!!!

Afmetingen lijst zijn in totaal 45 x 36 cm.

Handgesigneerd
ConditieRedelijk

Wat verkleuringen, verder is de tekening goed.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (96)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
45 cm
36 cm
29 cm
20 cm
Starttijd:01-09-2022 om 11:20
Eindtijd:15-09-2022 om 20:37
Openingsbod € 549
ObjectlocatieSchoonhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa