HERMAN BROOD, HANDGESIGNEERDE E.A. Zeefdruk ALS IK JOU NIET HAD - Verkocht

HERMAN BROOD, HANDGESIGNEERDE E.A. Zeefdruk ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 189!

Verkoopprijs: € 229,00

Geplaatst door  MooieKunst
FA. (5)

81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Kleurenzeefdruk: Titel: ALS IK JOU NIET HAD in perfecte staat, nooit ingelijst geweest.

Handgesigneerde E.A. exemplaar, met vette signatuur van Brood.

afmeting blad: 50 x 60 cm.

Vraag de verkoper: mogelijkheid voor af te halen.

wordt zeer deugdelijk verzonden!

Happy bidding !!!

Dit item is verkocht voor 229,00
Starttijd:08-06-2015 om 20:12
Eindtijd:14-06-2015 om 21:12
Biedingen (4)
glasvezel
14 jun. / 16:16
€ 229
whuizenga
12 jun. / 10:02
€ 209
glasvezel
12 jun. / 10:00
€ 199
whuizenga
08 jun. / 20:32
€ 189