Herman Brood: Handgesigneerde grote zeefdruk: Nightride

Herman Brood: Handgesigneerde grote zeefdruk: Nightride kopen? Bied vanaf 195!
Herman Brood: Handgesigneerde grote zeefdruk: Nightride kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood: Handgesigneerde grote zeefdruk: Nightride kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood: Handgesigneerde grote zeefdruk: Nightride kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood: Handgesigneerde grote zeefdruk: Nightride kopen? Bied vanaf 195!Herman Brood: Handgesigneerde grote zeefdruk: Nightride kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  avholstein

19 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grote zeefdruk in prima, nooit ingelijste, staat.

Handgesigneerd, genummerd: 98/175

bladgrootte: 100 cm x 70 cm

Wordt in stevige koker verzonden.

Starttijd:05-01-2015 om 22:38
Eindtijd:12-01-2015 om 22:38
Openingsbod€ 195
ObjectlocatieNederland