Herman Brood - Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Sharp Dressed" - Verkocht

Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Sharp Dressed" kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Sharp Dressed" kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Sharp Dressed" kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeldzame kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting: 70 x 55 cm

Oplage: 84 / 150

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest

Hand gesigneerd

Wordt geleverd met certificaat van echtheid