Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!)

Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: spoelt u maar (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
Lijst36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A. 44/50
Ingelijste zeefdruk van Herman Brood. Titel: Spoelt u maar. Oplage: E.A. 44/50. Afmetingen voorstelling: H21 x b32,5 cm. Afmetingen incl. lijst: H36 x b46 cm. Het werk aan de rechter zijkant met zwarte marker gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Het werk wordt geleverd met certificaat van Kunsthandel Deckers.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (95)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
46 cm
36 cm
39 cm
29 cm
Starttijd:21-11-2022 om 09:39
Eindtijd:27-11-2022 om 19:44
Openingsbod € 225
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa