Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Zal ik het prijsje eraf halen? - Verkocht

Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Zal ik het prijsje eraf halen? kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Zal ik het prijsje eraf halen? kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Zal ik het prijsje eraf halen? kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Zal ik het prijsje eraf halen? kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Zal ik het prijsje eraf halen? kopen? Bied vanaf 250!Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Zal ik het prijsje eraf halen? kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van Herman Brood. Titel: Zal ik het prijsje eraf halen?  Afmetingen incl lijst: H64 x b69,5 cm; Afmetingen voorstelling: H34 x b44 cm; Nummer: 262/350. Het werk is linksonder met rode marker gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:26-02-2017 om 21:35
Eindtijd:03-03-2017 om 21:35
leo7
03 mrt. / 17:49
€ 250