FA. (9)

Herman Brood - Jail!

Herman Brood - Jail! kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood - Jail! kopen? Bied vanaf 750!Herman Brood - Jail! kopen? Bied vanaf 750!Herman Brood - Jail! kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  JGB1989
FA. (2)

Lid sinds 2020
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen15.5 cm x 26 cm (h x b)
Lijst24 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een uniek object door Herman Brood van voor 1975. Gemaakt tijdens een paar dagen in de gevangenis op een schoenendoos.

Goedgekeurd door HB-M. Tegen meerprijs van € 50,00 kan het certificaat worden meegeleverd.

Het werk is van voor 1975, onlangs professioneel  ingelijst.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(84)
Geplaatst door  JGB1989
FA. (2)

Lid sinds 2020
5 verkochte items
34.5 cm
24 cm
26 cm
15.5 cm
Starttijd:12-06-2022 om 11:52
Eindtijd:25-06-2022 om 10:00
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieAmsterdam , Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie