Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad   100 x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 125 ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (104)
Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (35)

2025 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-09-2022 om 08:08
Eindtijd:09-09-2022 om 21:21
Sofia12
09 sep. / 16:07
€ 175