FA. (5)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES --IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1950 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
Lijst55 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige kleurenzeefdruk van Herman Brood uit 1993.

Afmeting nieuwe zwart houten lijst 65 x 55 x 2 cm.
Het werk is een Handgesigneerd EA exemplaar.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(81)
FA. (34)

1950 verkochte items
65 cm
55 cm
61 cm
51 cm
Sluit binnenkort 1u 40m 49s
Huidig bod€ 325
Volgend minimum bod: € 345
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:13-05-2022 om 07:26
Eindtijd:20-05-2022 om 21:48
Salim
vandaag / 16:03
€ 325