Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES INGELIJST!!!! - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk BIGGLES INGELIJST!!!! kopen? Bied vanaf 299!

Verkoopprijs: € 343,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1980 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Fraaie Kleurenzeefdruk in lijst van Herman Brood.

Afmeting zwarte lijst   63 x 53 cm in zeer goede staat-in dubbel passe-partout.

Handgesigneerd EA  exemplaar.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
FA. (34)

1980 verkochte items
63 cm
53 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 343,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-06-2022 om 07:28
Eindtijd:22-06-2022 om 22:25
LS3110
22 jun. / 21:51
€ 299