Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOLFER Handgesigneerd INGELIJST. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOLFER Handgesigneerd INGELIJST. kopen? Bied vanaf 399!

Verkoopprijs: € 458,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOLFER Handgesigneerd INGELIJST. kopen? Bied vanaf 399!Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOLFER Handgesigneerd INGELIJST. kopen? Bied vanaf 399!Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOLFER Handgesigneerd INGELIJST. kopen? Bied vanaf 399!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
Lijst65 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Zeer zeldzame kleurenzeefdruk De Golfer in fraaie lijst van Herman Brood.

Afmeting luxe zilverkleurige lijst 75 x 65 cm in zeer goede staat.
Het werk is handgesigneerd en genummerd in een oplage van 300 ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat van Kleurrijkekunstfriesland.
Kleine oneffenheden aan de lijst worden niet vermeld.
Dit item valt onder de margeregeling

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
75 cm
65 cm
47 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 458,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-07-2022 om 08:26
Eindtijd:26-07-2022 om 22:21
b1503
26 jul. / 21:44
€ 399