Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOF BALLS Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOF BALLS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOF BALLS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOF BALLS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 107 cm (h x b)
Lijst110 cm x 137 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Zeer grote ingelijste kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting zilverkleurige lijst 137 x 110 cm  in goede staat.

Het werk is handgesigneerd en genummerd  92/250

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

LET OP!!!   In het midden van het werk zit een lichte kras ( zie foto )

Oneffenheden aan de lijst worden niet beschreven.

Midden in de zeefdruk zit in het blauwe gedeelte een lichte kras ( zie foto)

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
137 cm
110 cm
107 cm
77 cm
Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2020 om 15:17
Eindtijd:28-08-2020 om 20:46
Biedingen (4)
michielcd
28 aug. / 20:09
€ 180
Desy
28 aug. / 20:04
€ 170
Collectorito
25 aug. / 21:11
€ 160
herman1951
17 aug. / 20:11
€ 150