Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party - Verkocht

Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party  kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 290,00

Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party  kopen? Bied vanaf 199!Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party  kopen? Bied vanaf 199!Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party  kopen? Bied vanaf 199!Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party  kopen? Bied vanaf 199!

Geplaatst door  ANPI

14 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

'Let's have a party' - zeer zeldzame kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Professioneel ingelijst met passe-partout in een strakke zwarte lijst.

Heeft een oplage van 150.  Dit is nummer 86.

Afmetingen (inclusief lijst): 72 cm x 83 cm.

Handgesigneerd met zwarte markter.

In uitstekende conditie.

Dit item is verkocht voor 290,00
Starttijd:23-11-2016 om 20:46
Eindtijd:07-12-2016 om 20:46
Biedingen (4)
LA1
01 dec. / 18:03
€ 290
Rando
30 nov. / 19:20
€ 270
LA1
30 nov. / 19:20
€ 250
LA1
27 nov. / 17:21
€ 199