Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party - Verkocht

Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party kopen? Bied vanaf 235!

Verkoopprijs: € 235,00

Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party kopen? Bied vanaf 235!Herman Brood: Kleurenzeefdruk, Let's have a party kopen? Bied vanaf 235!

Geplaatst door  ANPI

14 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

'Let's have a party' - zeer zeldzame kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Professioneel ingelijst met passe-partout in een strakke verouderde/verweerde zilverkleurige lijst.

Handgesigneerd rechts onderaan door Herman Brood met zwarte marker.

Heeft een oplage van 150. Dit is nummer 124.

Afmetingen (inclusief lijst): 78 cm x 83 cm.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  ANPI

14 verkochte items
Dit item is verkocht voor 235,00
Starttijd:06-03-2017 om 20:54
Eindtijd:13-03-2017 om 20:54
Artefactoor
08 mrt. / 08:10
€ 235