Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk MAN met HOND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen112 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175
Prachtige exclusieve en zeer grote kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad 112 x 77 cm in nieuwstaat.
Het werk is handgesigneerd en genummerd oplage 175ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat en foto waarop Herman dit werk signeerd.

Dit item valt onder de margeregeling

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1078 verkochte items
77 cm
112 cm
Dit item is verkocht voor 253,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-07-2022 om 08:49
Eindtijd:15-07-2022 om 20:56
Biedingen (13)
Florian95
14 jul. / 18:09
€ 220
JeroenM
14 jul. / 18:09
€ 200
Florian95
14 jul. / 18:09
€ 160
JeroenM
14 jul. / 18:09
€ 150
Florian95
14 jul. / 18:09
€ 110
JeroenM
14 jul. / 18:09
€ 100
Florian95
06 jul. / 09:49
€ 45
Leogroenewegen
06 jul. / 09:49
€ 40
Florian95
06 jul. / 09:49
€ 35
Leogroenewegen
06 jul. / 09:49
€ 30
Florian95
05 jul. / 16:26
€ 25
Debbie147
05 jul. / 16:26
€ 20
Debbie147
03 jul. / 19:26
€ 1