Herman Brood - Kleurenzeefdruk MOEDER en KIND Handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk MOEDER en KIND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350
Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van Herman Brood
Afmeting blad  60x50 cm  in nieuwstaat
Handgesigneerd en genummerd oplage 350ex
wordt geleverd met echtheidscertificaat

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
FA. (34)

2007 verkochte items
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:31-08-2018 om 08:39
Eindtijd:07-09-2018 om 21:54
Cipito
31 aug. / 19:28
€ 185