Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175
Zeer bijzondere en exclusieve kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad  100x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  in een oplage van 175ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

het nummer kan afwijken van de foto.
Dit item valt onder de margeregeling

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-07-2022 om 23:11
Eindtijd:17-07-2022 om 22:24
jrot
17 jul. / 22:16
€ 175