Herman Brood - Kleurenzeefdruk PURPLE HAZE Handgesigneerd. - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk PURPLE HAZE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk PURPLE HAZE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Kleurenzeefdruk PURPLE HAZE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie gelakte kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting werk   95 x 70 cm  in goede staat.

Het werk is een Handgesigneerd EA  exemplaar.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

LET OP !!!  aan de rechterzijde zit een beschadiging die na inlijsting met een passe-partout niet meer zichtbaar is.( zie foto no 2 )

Kleine beschadiging rechts in het blad,niet meer zichtbaar als word ingelijst met passe-partout.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (101)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
75 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 307,05 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2022 om 15:15
Eindtijd:25-08-2022 om 21:04
Biedingen (25)
NathalieKessels
25 aug. / 20:38
€ 267
michel_marynissen
24 aug. / 22:00
€ 247
NathalieKessels
24 aug. / 21:59
€ 227
michel_marynissen
24 aug. / 21:59
€ 220
NathalieKessels
24 aug. / 21:58
€ 200
michel_marynissen
24 aug. / 21:58
€ 190
NathalieKessels
24 aug. / 14:05
€ 180
JG85
22 aug. / 20:21
€ 170
Tessa2020
22 aug. / 20:18
€ 160
JG85
22 aug. / 20:18
€ 160
Tessa2020
22 aug. / 09:21
€ 150
Mima30
21 aug. / 10:11
€ 140
Florian95
13 aug. / 10:09
€ 130
NathalieKessels
12 aug. / 19:40
€ 120
Florian95
12 aug. / 19:40
€ 110
Florian95
12 aug. / 11:38
€ 85
NathalieKessels
12 aug. / 11:38
€ 75
NathalieKessels
12 aug. / 11:14
€ 60
Hurric8ne
12 aug. / 11:14
€ 50
Hurric8ne
12 aug. / 09:40
€ 20
NathalieKessels
12 aug. / 09:40
€ 15
NathalieKessels
12 aug. / 09:39
€ 10
Hurric8ne
12 aug. / 09:39
€ 5
NathalieKessels
12 aug. / 00:34
€ 3
Artouz
11 aug. / 19:54
€ 1