Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd.

Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 399!Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 399!Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 399!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie en uiterst exclusieve kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting blad  100 x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd EA exemplaar.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (101)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
100 cm
70 cm
Starttijd:31-08-2022 om 07:19
Eindtijd:09-09-2022 om 22:32
Openingsbod € 399
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
VerzendingAlleen per koerier