FA. (4)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!!

Herman Brood - Kleurenzeefdruk TESTAROSSA Handgesigneerd---IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 725!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 81 cm (h x b)
Lijst84 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige ingelijste Kleurenzeefdruk van Herman Brood.

Afmeting nieuwe zeer luxe zilverkleurige houten lijst   93 x 84 cm.

Het werk is een Handgesigneerd EA  exemplaar.

De foto is wat troebel maar dat komt door het glas.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(81)
FA. (34)

1949 verkochte items
93 cm
84 cm
81 cm
72 cm
Sluit over 3d 3u 41m 41s
Openingsbod€ 725
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:12-05-2022 om 15:40
Eindtijd:23-05-2022 om 22:26