Herman Brood - Laat ons daar niet over betutaliseren!

Herman Brood - Laat ons daar niet over betutaliseren! kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - Laat ons daar niet over betutaliseren! kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - Laat ons daar niet over betutaliseren! kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - Laat ons daar niet over betutaliseren! kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - Laat ons daar niet over betutaliseren! kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - Laat ons daar niet over betutaliseren! kopen? Bied vanaf 275!Herman Brood - Laat ons daar niet over betutaliseren! kopen? Bied vanaf 275!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen16 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Leuke originele schetsboektekening van Herman brood.

Afmetingen 24 x 16 cm.

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (96)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
24 cm
16 cm
Sluit over 2d 2u 42m 06s
Openingsbod€ 275
ObjectlocatieSchoonhoven, Nederland
Starttijd:25-09-2022 om 23:02
Eindtijd:09-10-2022 om 19:26