Herman Brood, lithografie, Slobber slobber en hup

Herman Brood, lithografie, Slobber slobber en hup kopen? Bied vanaf 100!
Herman Brood, lithografie, Slobber slobber en hup kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood, lithografie, Slobber slobber en hup kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood, lithografie, Slobber slobber en hup kopen? Bied vanaf 100!Herman Brood, lithografie, Slobber slobber en hup kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  DokterA

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Herman Brood (1946-2001)

Ingelijste litho van Herman Brood, getiteld Slobber slobber en hup
G
esigneerd en genummer uit oplage: 124/175.
Afmetingen van lijst: 60,5x50,5

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  DokterA

verkochte items
Starttijd:03-04-2015 om 11:59
Eindtijd:08-04-2015 om 11:59
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland