Herman Brood - Nee Niet Nu - gesigneerde zeefdruk op papier - 300 ex. - Verkocht

Herman Brood - Nee Niet Nu - gesigneerde zeefdruk op papier - 300 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 160,00

Geplaatst door  Artsupply

34 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Nee Niet Nu
Afmeting blad: 50 x 60 cm.
Afmeting beeld:
Oplage: 227/300
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat. (nieuwstaat)

Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:27-08-2016 om 20:08
Eindtijd:04-09-2016 om 22:28
Biedingen (22)
Geert26
04 sep. / 22:23
€ 160
Milan
04 sep. / 22:22
€ 150
Geert26
04 sep. / 22:18
€ 140
Milan
04 sep. / 22:15
€ 130
Geert26
04 sep. / 22:13
€ 120
Milan
04 sep. / 22:08
€ 110
Geert26
04 sep. / 22:08
€ 100
Milan
04 sep. / 22:03
€ 95
Geert26
04 sep. / 22:03
€ 90
whiskylover
04 sep. / 21:43
€ 85
harrywillems
29 aug. / 23:26
€ 80
maxxim
28 aug. / 22:02
€ 75
lcur
28 aug. / 22:02
€ 70
maxxim
28 aug. / 22:02
€ 65
lcur
28 aug. / 22:02
€ 60
maxxim
28 aug. / 08:52
€ 55
lcur
28 aug. / 08:52
€ 50
maxxim
28 aug. / 04:32
€ 35
lcur
28 aug. / 04:32
€ 30
lcur
28 aug. / 02:04
€ 12
Guillem
28 aug. / 02:04
€ 10
Guillem
27 aug. / 20:16
€ 1