Herman Brood - Originele hand gesigneerde zeefdruk - VW Beetle

Herman Brood - Originele hand gesigneerde zeefdruk - VW Beetle kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 66,00

Herman Brood - Originele hand gesigneerde zeefdruk - VW Beetle kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Originele hand gesigneerde zeefdruk - VW Beetle kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenzeefdruk op papier van Herman Brood.

Afmeting: 60 x 50 cm.

Oplage: 114 / 200

Dik 300 grams papier

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest

Hand gesigneerd

Dit item is verkocht voor 66,00

Starttijd:26-11-2017 om 13:43
Eindtijd:10-12-2017 om 20:48

Biedingen (13):

Carexstarr
10 dec. / 20:42
€ 66
Roeland1981
9 dec. / 15:33
€ 61
boekdrukker
9 dec. / 15:33
€ 61
Roeland1981
9 dec. / 15:32
€ 56
boekdrukker
9 dec. / 15:32
€ 51
Roeland1981
9 dec. / 14:22
€ 32
modernekunstonline
9 dec. / 14:22
€ 27
Roeland1981
1 dec. / 22:41
€ 11
Maxime13ellen
29 nov. / 09:17
€ 9
nillody
28 nov. / 22:44
€ 7
11556
28 nov. / 09:48
€ 5
LeefBaarLeven
28 nov. / 09:48
€ 3
11556
26 nov. / 14:03
€ 1