Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Beertje" - Verkocht

Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Beertje" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 302,00

Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Beertje" kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Beertje" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeldzame kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting: 103 x 76 cm

Oplage EA

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest

Hand gesigneerd

Wordt geleverd met certificaat van echtheid

Dit item is verkocht voor 302,00
Starttijd:19-11-2016 om 23:07
Eindtijd:04-12-2016 om 21:07
Biedingen (18)
GPD
04 dec. / 12:06
€ 302
christiaan54
04 dec. / 02:10
€ 282
GPD
03 dec. / 19:37
€ 262
christiaan54
01 dec. / 15:54
€ 242
Cornel41
01 dec. / 15:53
€ 222
christiaan54
01 dec. / 15:53
€ 202
Cornel41
30 nov. / 19:58
€ 192
Leeleonie
27 nov. / 20:55
€ 182
Carexstarr
23 nov. / 16:54
€ 172
granada
23 nov. / 00:53
€ 162
Alain1977
23 nov. / 00:08
€ 152
Carexstarr
22 nov. / 23:31
€ 142
Alain1977
22 nov. / 23:31
€ 132
Carexstarr
21 nov. / 19:06
€ 122
kleurrijkekunstfriesland
21 nov. / 19:06
€ 112
kleurrijkekunstfriesland
20 nov. / 09:48
€ 85
loda
20 nov. / 09:48
€ 80
loda
19 nov. / 23:31
€ 1