Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Ik 2000" - Verkocht

Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Ik 2000" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 280,00

Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Ik 2000" kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "Ik 2000" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeldzame kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting: 70 x 60 cm

Oplage 129 / 150

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest

Hand gesigneerd

Wordt geleverd met certificaat van echtheid

Dit item is verkocht voor 280,00
Starttijd:19-11-2016 om 22:54
Eindtijd:04-12-2016 om 21:04
Biedingen (18)
george0520
04 dec. / 20:56
€ 280
LA1
04 dec. / 20:54
€ 260
george0520
04 dec. / 20:54
€ 240
LA1
27 nov. / 20:18
€ 220
Cornel41
27 nov. / 20:18
€ 200
LA1
27 nov. / 20:18
€ 195
Cornel41
27 nov. / 19:45
€ 185
LA1
27 nov. / 19:45
€ 175
Cornel41
27 nov. / 19:45
€ 175
LA1
27 nov. / 17:26
€ 160
Cornel41
27 nov. / 17:26
€ 150
Cornel41
23 nov. / 20:23
€ 135
Alain1977
23 nov. / 20:23
€ 125
Alain1977
22 nov. / 23:15
€ 55
Cornel41
22 nov. / 23:15
€ 50
Cornel41
20 nov. / 16:22
€ 31
lcur
20 nov. / 16:22
€ 26
lcur
20 nov. / 14:54
€ 1