Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "The beat goes on 1" - Verkocht

Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "The beat goes on 1" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 170,00

Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "The beat goes on 1" kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "The beat goes on 1" kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Originele Handgesigneerde Zeefdruk: "The beat goes on 1" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeldzame kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting: 80 x 60 cm

Oplage: 172 / 230 (Let op: Deze zeefdruk heeft hetzelfde nummer (172) als de andere "beat goes on"-zeefdruk die ik aanbied. Bij aanschaf van beide heeft u dus het setje compleet, zoals te zien op de 3e foto.

Nieuwstaat, nooit ingelijst geweest

Hand gesigneerd

Wordt geleverd met certificaat van echtheid

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1220 verkochte items
Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:26-11-2016 om 23:22
Eindtijd:11-12-2016 om 20:22
Biedingen (16)
Cornel41
30 nov. / 19:56
€ 170
Alain1977
28 nov. / 18:59
€ 160
Cornel41
28 nov. / 18:59
€ 150
Alain1977
28 nov. / 18:59
€ 150
Cornel41
28 nov. / 18:58
€ 135
Alain1977
28 nov. / 18:58
€ 125
Cornel41
28 nov. / 18:55
€ 110
Alain1977
28 nov. / 18:55
€ 100
Cornel41
28 nov. / 18:43
€ 55
Alain1977
28 nov. / 18:43
€ 50
Alain1977
27 nov. / 15:42
€ 45
john.holtackers@hotmail.com
27 nov. / 15:42
€ 40
Alain1977
27 nov. / 09:55
€ 30
lcur
27 nov. / 09:55
€ 25
lcur
26 nov. / 23:55
€ 3
Alain1977
26 nov. / 23:33
€ 1