Herman Brood originele tekening met waterverf - Verkocht

Herman Brood originele tekening met waterverf  kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Herman Brood originele tekening met waterverf  kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood originele tekening met waterverf  kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood originele tekening met waterverf  kopen? Bied vanaf 450!Herman Brood originele tekening met waterverf  kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  DonCarleone
FA. (4)

36 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeTekening / Aquarel

Gemengde techniek op papier: Gesigneerd 1986

Origineel  mooi groot werk op dik papier.

Het werk is gemaakt in 1986 en gaat over het mislopen van de WK Mexico ( Mexico staat rechtsonder doorgekrast ).

Stift en waterverf op papier.

Afmeting werk is: 70 x 50 ( L x B )

Gesigneerd: Brood '86

Conditie van het werk is erg goed.

Alle keuringen zijn toegestaan.

De bijkomende kosten zijn dan voor de koper.

Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:16-01-2017 om 15:25
Eindtijd:30-01-2017 om 15:25
Daan88
29 jan. / 00:01
€ 450