Herman Brood - Purple Haze

Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 475!Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (13)

Lid sinds 2021
168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen89 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Mooie zeefdruk van Brood. Verkeert in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.

Hermanus Brood was een Nederlandse zanger, kunstschilder, pianist, acteur en auteur. Brood onderscheidde zich door zijn kenmerkende zangstem en muzikale diversiteit. Hij was de Nederlandse belichaming van het hedonistische credo Sex, drugs & rock 'n' roll

Bezichtiging is uiteraard mogelijk.

BT21035

Het werk is over het algemeen in een goede staat.

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(96) Geplaatst door  ArtDumay
FA. (13)

Lid sinds 2021
168 verkochte items
73 cm
89 cm

Starttijd:15-07-2021 om 09:20
Eindtijd:18-07-2021 om 22:28
Openingsbod€ 475
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier