Herman Brood schilderij, Queenshead, ingelijst en gesigneerd

Herman Brood schilderij, Queenshead, ingelijst en  gesigneerd kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 950,00

Herman Brood schilderij, Queenshead, ingelijst en  gesigneerd kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood schilderij, Queenshead, ingelijst en  gesigneerd kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood schilderij, Queenshead, ingelijst en  gesigneerd kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood schilderij, Queenshead, ingelijst en  gesigneerd kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood schilderij, Queenshead, ingelijst en  gesigneerd kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
266 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)

Schilderij van Herman Brood

Titel: Queenshead

Gemaakt voor Koninginnedag in 1996

Handgesigneerd

Afmetingen: 63 x 53 cm

Acryl op linnen van hoge kwaliteit

Glazen lijst is inbegrepen

Dit item is verkocht voor 950,00

Starttijd:08-12-2017 om 11:31
Eindtijd:13-12-2017 om 21:31

Biedingen (1):

Punie
13 dec. / 21:25
€ 950