Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars -- FOR EVER

Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars -- FOR EVER kopen? Bied vanaf 95!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 161,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeBeeld / Object
Jaartal2020
TechniekOverig
Afmetingen12 cm x 18 cm x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplagezeer kleine oplage
Zeer fraai sculptuur van kunsthars naar een schilderij van Herman Brood.

De afmetingen van het sculptuur zijn  breed 18 cm  hoog 12 cm.

De sculptuur is drukgesigneerd en uitgebracht in samenwerking met de erven Brood.

De sculptuur  is met de hand beschilderd en wordt geleverd in fraaie zwarte geschenkdoos.

Dit item is verkocht voor 161,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-11-2020 om 11:51
Eindtijd:27-11-2020 om 22:56

Biedingen (6):

transoflex
26 nov. / 21:46
€ 140
dieles21
26 nov. / 21:45
€ 130
transoflex
26 nov. / 21:45
€ 125
dieles21
26 nov. / 18:40
€ 115
transoflex
26 nov. / 18:40
€ 105
dieles21
25 nov. / 13:36
€ 95