Herman Brood - Spoelt u maar - E/A - Verkocht

Herman Brood - Spoelt u maar - E/A kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Artsupply

34 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Spoelt u maar
Afmeting blad: 30 x 40 cm.
Oplage: E/A exemplaar.
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat. (nieuwstaat)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:10-10-2016 om 17:36
Eindtijd:16-10-2016 om 16:36
Biedingen (11)
13736
16 okt. / 14:53
€ 50
trintelen
16 okt. / 07:37
€ 45
Paprikatuin
16 okt. / 07:36
€ 40
trintelen
16 okt. / 07:36
€ 36
Paprikatuin
12 okt. / 09:05
€ 31
lcur
12 okt. / 09:05
€ 26
Paprikatuin
12 okt. / 09:05
€ 25
lcur
11 okt. / 11:57
€ 13
25895
11 okt. / 11:57
€ 11
lcur
10 okt. / 20:31
€ 3
markob
10 okt. / 20:21
€ 1