Herman Brood - Spoelt u maar

Herman Brood - Spoelt u maar  kopen? Bied vanaf 75!

Herman Brood - Spoelt u maar

Verkoopprijs: € 75,00

Andere items

Geplaatst door  Picobello

53 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Spoelt u maar
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 40 x 30 cm.
Oplage: E/A exemplaar
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee (nooit ingelijst geweest)
Conditie: zeer goede staat.

Bent u de hoogste bieder op meerdere kavels aangeboden door MessieART dan betaalt u 1 x verzendkosten.

Bekijk de overige veilingen via de link " Alle items van verkoper"

Verzending verschiet goed verpakt en per aangetekende post.

NL: €7.50
BE: €12.50
DE: €12.50
FR: €12.50

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:17-11-2015 om 19:37
Eindtijd:24-11-2015 om 19:37

Biedingen (1):

PT
22 nov. / 12:30
€ 75